SVETIMO SKAUSMO NEBŪNA
2017-03-23 mokytojų R. Zorienės ir G. Miknienės bei 8 klasių mokinių iniciatyva buvo organizuota išvyka į Šiaulių motinos ir vaiko kliniką. Ligoninėje buvo pravesta integruota etikos, dailės ir karjeros ugdymo pamoka. Į klinikos salę rinkosi vaikai, mažylius laikančios mamos, ligoniai vežimėliuose, kad dalyvautų aštuntokių renginyje. Merginos dainavo, įteikė atvirukus, pilnus linkėjimų. Moters ir vaiko klinikos direktoriaus pavaduotoja dr. Margarita Valūnienė dėkojo už […]




















