2017-03-16 8a klasės mokinių komanda dalyvavo Kuršėnų Pavenčių mokykloje vykusioje rajoninėje 7-8 klasių mokinių viktorinoje „Renkuosi profesiją“. Kuršėnų miesto bei Drąsučių mokyklų mokinių susitikimo tikslas – skatinti mokinius domėtis profesijų pasauliu, karjeros galimybėmis. Komandos atsakinėjo į probleminius klausimus apie karjeros sampratą, profesijas artimiausiose socialinėje aplinkoje, populiariausias profesijos šiuo metu bei po 5 metų, kokių profesijų darbuotojų trūksta darbo rinkoje; kokios profesijos nepaklausios darbo rinkoje; patinkančios profesijos ir jų karjeros galimybės.
Mokiniai grįžo ne tik geros nuotaikos, bet ir daug sužinoję.
Svetainė naudoja tik būtinus slapukus, užtikrinančius tinkamą svetainės veikimą ir turinio įkėlimo greitį. Šie techniniai slapukai nerenka asmeninės informacijos ir nėra perduodami trečiosioms šalims.