Mokytojų taryba
KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO PROGIMNAZIJOS MOKYTOJAI
Eil. Nr. | Pavardė, vardas | Kvalifikacija (pareigos) |
1 | Baltutienė Alma | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
2 | Baniulienė Violeta | Socialinė pedagogė metodininkė |
3 | Bernotienė Diana | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
4 | Čepulienė Samanta | Lietuvių kalbos mokytoja |
5 | Daujotienė Laura | Vyresnioji anglų kalbos mokytoja |
6 | Dovtartienė Lina | Vyresnioji anglų kalbos mokytoja |
7 | Dunauskas Audrius | Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas |
8 | Einingienė Ilona | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
9 | Geležėlienė Vilma | Matematikos mokytoja metodininkė |
10 | Gineitienė Žaneta | Vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja |
11 | Girgalienė Sigita | Anglų kalbos mokytoja |
12 | Gruodienė Evita | Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
13 | Juknienė Birutė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
14 | Kadytė Nijolė | Matematikos mokytoja metodininkė |
15 | Kareivienė Rima | Vyresnioji tikybos mokytoja |
16 | Kazlauskaitė Jolanta | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
17 | Kazlauskienė Odeta | Vyresnioji pradinių klasių mokytoja |
18 | Kiršinienė Aurelija | Vyresnioji fizikos ir vyresnioji matematikos mokytoja |
19 | Kudrevičienė Ingrida | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
20 | Kudrevičienė Rima | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
21 | Leškauskas Darius | Vyresnysis fizinio ugdymo mokytojas |
22 | Leškauskienė Rolanta | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
23 | Levitaitė Ingrida | Šokio mokytoja |
24 | Lideikienė Loreta | Šokio mokytoja metodininkė |
25 | Majauskienė Ramutė | Vyresnioji muzikos mokytoja |
26 | Matutis Robertas | Vyresnysis technologijų mokytojas |
27 | Medeišis Nerijus | Biologijos, chemijos mokytojas metodininkas |
28 | Miknienė Gražina | Vyresnioji dailės mokytoja |
29 | Miknius Gitanas | Istorijos mokytojas |
30 | Miliauskienė Daiva | Matematikos mokytoja metodininkė ir žmogaus saugos mokytoja metodininkė |
31 | Navickienė Rima | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
32 | Perminaitė-Krasauskienė Rita | Vyresnioji muzikos mokytoja |
33 | Petkuvienė Sandra | Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
34 | Petrauskienė Miglė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
35 | Petrulienė Danguolė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
36 | Pociūtė Skaidruolė | Vyresnioji specialioji pedagogė |
37 | Ponomariovas Jurijus | Vyresnysis fizinio ugdymo mokytojas |
38 | Prialgauskienė Ina | Vyresnioji rusų kalbos mokytoja |
39 | Samuila Rolandas | Informacinių technologijų mokytojas metodininkas |
40 | Samuilienė Daiva | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
41 | Semaškienė Deimantė | Vyresnioji technologijų mokytoja, karjeros specialistė, skaityklos vedėja |
42 | Šimkevičienė Alina | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
43 | Tamašauskienė Laima | Vyresnioji technologijų mokytoja |
44 | Vaznys Remigijus | Geografijos mokytojas metodininkas |
45 | Zorienė Ramutė | Etikos mokytoja metodininkė, rusų k. mokytoja |
46 | Žukauskienė Vilma | Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė |
KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO PROGIMNAZIJOS
DRĄSUČIŲ SKYRIAUS MOKYTOJAI
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos |
1 | Lina Glodenienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
2 | Inga Jonuškienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
3 | Virginija Peleckienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
4 | Ilona Glodenienė | Pradinių klasių mokytoja |
5 | Vilija Mikučauskienė | Pradinių klasių mokytoja |
6 | Sondra Sinkevičienė | Pradinių klasių mokytoja |
7 | Diana Bagdonienė | Tikybos mokytoja |
8 | Ramutė Majauskienė | Muzikos mokytoja |