• 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.
Naujienos
,,Kalboje tauta pasisako, kas esanti, ko verta“ (J. Jablonskis)

,,Kalboje tauta pasisako, kas esanti, ko verta“ (J. Jablonskis)

       Vasario 21-oji Jungtinių Tautų paskelbta Tarptautine gimtosios kalbos diena. Kadangi šiemet ši diena buvo per mokinių atostogas, tad įvairias veiklas šiai progai paminėti Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai atliko vasario 12-15 dienomis. 

      Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos, organizuodamos įvairias veiklas, skatino mokinius domėtis savo gimtąja kalba, jos grožiu, skambumu bei puoselėjimu. Mokiniai atliko dvi kūrybines užduotis. Vieni kūrė eilėraščius apie gimtąją kalbą, kiti rengė plakatus (pristatymus) ,,Trys įdomūs faktai apie lietuvių kalbą“. Kūrybinius darbus mokiniai pristatė savo klasės draugams. Taip pat mokiniai savo jėgas išbandė rašydami dailyraštį. Kai kuriems tai buvo nemažas iššūkis! Reikėjo ne tik be klaidų nurašyti tekstą, bet ir pasistengti, kad kiekviena raidė būtų parašyta taisyklingai ir tvarkingai.

         Po atostogų į mokyklas grįžusių mokinių laukė padėkos raštai, jų išdalinta virš 30. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Alina Šimkevičienė, Kristina Freimonienė ir Žaneta
Gineitienė dėkoja visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą pasiūlytose veiklose. Džiaugiamės, kad jūs didžiuojatės savo gimtąja kalba bei rūpinatės jos puoselėjimu ir išsaugojimu!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Žaneta Gineitienė

 

Skip to content