• 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.
Naujienos
Konkursas ,,STEAM aktyviai. Penktokų mokslų labirintai“

Konkursas ,,STEAM aktyviai. Penktokų mokslų labirintai“

              2023 m. gegužės 18 d. 5a ir 5b klasių penkių mokinių komanda dalyvavo Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos suorganizuotame konkurse ,,STEAM aktyviai. Penktokų mokslų labirintai“. Konkurse dalyvavo aštuonios penktokų komandos iš Šiaulių, Radviliškio bei Kuršėnų mokyklų. Renginio metu komandos, naudodamos interaktyvią programėlę ,,Actionbound“, turėjo įveikti ,,labirintą“, o kad sėkmingai jį įveiktų, mokiniai privalėjo atlikti įvairias užduotis: sprendė matematinius galvosūkius, kūrė ketureilius ir juos užrašė plunksna ant ,,pergamento“, šifravo paslėptus posakius, naudodami tris pagrindines spalvas mokėsi išgauti įvairius atspalvius,
konstravo robotą, atliko sportinę užduotį. Kiekvieną užduotį komandos privalėjo atlikti per 10 min. ir tik ją atlikę gaudavo nuorodą į naują ,,labirinto“ vietą bei užduotį.
             Laukdami padėkų ir diplomų aštuntokai suorganizavo žaidimą ,,Alias“, muzikos ir IT mokytojas pravedė muzikos pertraukėlę, kurios metu mokiniai sugrojo kelias melodijas su spalvotais plastikiniais vamzdžiais. Mūsų mokyklos penktokų komanda grįžo namo pilna įspūdžių.

Aurelija Kiršinienė ir Vilma Geležėlienė,
Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos matematikos mokytojos

Skip to content