• 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.
Sporto naujienos
Progimnazijos sportininkai – Šiaulių rajono BUM lengvosios atletikos keturkovės varžybų čempionai

Dar vieną puikią pergalę Šiaulių rajono BUM varžybose pasiekė mūsų progimnazijos sportininkai.

Lengvosios atletikos keturkovės varžybose mūsų vaikinų komanda tapo šių varžybų čempionais, o merginos iškovojo trečiąją vietą. Keturkovės  varžybose sportininkai rungtyniauja 60m bėgimo, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 500m( merginos), 800m( vaikinai) rungtyse.

Ypač atkakli kova dėl 1-osios vietos vyko tarp vaikinų komandų. Prieš paskutinę rungtį, turėdami didoką persvarą pirmavo Pavenčių moksleiviai. 800 m rungtis turėjo lemti kas taps šių metų Šiaulių rajono čempionais. Puikiai bėgę mūsų mokyklos vaikinai, ne tik pasivijo paventiškius, bet ir juos aplenkė ir pagal visų 4 rungčių rezultatus tapo šių čempionais.

Puikiai 800m rungtyje bėgo Neilas Rudžinskas (7b), kuris toli už savo nugaros paliko ir saviškius, ir varžovus. Kiti mūsų sportininkai taip pat parodė puikų laiką.

Bėgimo rungtyje labai gerai pasirodė mūsų merginos, kurios užėmė nuo 1 iki 5 vietos. Gaila, kad kiek blogiau sekėsi kitos rungtys.

Asmeninėse varžybose  nugalėjo Neilas Rudžinskas, o antrąją vietą užėmė jo klasės draugas Liunas Armandas.