• 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.
Sporto naujienos
MOKYKLOJE VYKO MSK “MUSTANGO” ASMENINĖS 3 – 4, 5 – 6 IR 7 – 9 KLASIŲ STALO TENISO VARŽYBOS

Gruodžio mėnesį mokykloje vyko MSK “Mustango” asmeninės 3 – 4, 5 – 6, 7 – 9 klasių stalo teniso varžybos. 3 – 4 klasių varžybose pirmą vietą iškovojo A. Jacas, antrą – D. Milašauskas, trečią – D. Dapšaitė.  5 – 6 klasių varžybose nugalėtoju tapo Orestas Kiupelis, antras – Mantas Puzinas, trečias liko Deividas Bumblys. 7 – 9 klasių grupėje geriausiai sekėsi D. Grigalauskiui, antrąją vietą užėmė – N. Pučkus, trečiąją – L. Ališauskas.

Visi prizininkai apdovanoti medaliais, kuriuos įsteigė MSK “Mustangas”. Geriausi mokyklos stalo tenisininkai  sausio mėnesį gins mūsų mokyklos garbę,  Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybose.