• 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.

MSK „MUSTANGO“ TAURĘ IŠKOVOJO PAVENČIŲ MOKYKLOS – DAUGIAFUNKCIO CENTRO FUTBOLO KOMANDA

Gegužės 24 d. Kuršėnų Stasio Anglickio ir Daugėlių pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos futbolo aikštelėse vyko 2018 m. Šiaulių rajono pradinių klasių mokinių 6×6 futbolo turnyras MSK “MUSTANGO” taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 6 komandos: Bubių, Pavenčių, Daugėlių,  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklų ir Meškuičių, Gruzdžių gimnazijų komandos.

Turnyro pradžioje komandos varžėsi A ir B pogrupiuose. Dėl 5-6 vietų Gruzdžių komanda po baudinių serijos (2:1) įveikė Bubių jaunuosius futbolininkus. Bronzos medaliai atiteko Meškuičių gimnazijai, kuri 2:1 nugalėjo Daugėlių mokyklos komandą. Finale jėgas išbandė Kuršėnų Stasio Anglickio ir Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro futbolininkai. Po atkaklios kovos 2:0 turnyro čempionais tapo Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro futbolo komanda.

Rezultatyviausio žaidėjo prizas įteiktas Pijui Janušauskui (7 įvarčiai) iš Meškuičių gimnazijos. Komandai nugalėtojai atiteko taurė, komandos prizininkės apdovanotos medaliais. Visiems turnyro žaidėjams įteikti turnyro dalyvio diplomai. Visais turnyro prizais ir apdovanojimais pasirūpino MSK “Mustangas” prezidentas A. Dunauskas.