• 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.
Metraštis
Susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite

Susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite

          7b klasės mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamoką turėjo galimybę pabendrauti su jauna Lietuvos rašytoja Igne Zarambaite. Jos knyga ,,Juodavandeniai“ buvo įtraukta į geriausios 2020 m. knygos paaugliams rinkimus bei  pateko į perkamiausių jaunimo knygų dešimtuką.  Tad mums iš tiesų buvo įdomu susipažinti su rašytoja ir jos kūryba.

          Susitikimo pradžioje rašytoja Ignė Zarambaitė papasakojo apie save. Nustebino tai, kad ji yra labai kūrybinga ir veikli:  rašo knygas vaikams ir paaugliams, lipdo lėles, piešia, konstruoja bei pati dekoruoja savo namus, sportuoja.

          Rašytoja Ignė Zarambaitė sakė, kad sau ji yra griežta kritikė, visą savo širdį sudeda į knygas, kad vaikams būtų įdomu. Jau vaikystėje labai domėjosi knygomis, jas tyrinėjo, skaitė. Jos pačios niekas neragino tapti rašytoja, čia jos sprendimas ir vienintelis darbas, kurį labai mėgsta, nors kartais ir kelias valandas tenka prasėdėti prie tuščio popieriaus lapo.

          Rašytoja gimė ir šiuo metu gyvena Šilutėje. Visi žinome, kad Šilutės apylinkėse kasmet kyla potvyniai. Knygos ,,Juodavandeniai“ pagrindinis veiksmas kaip tik ir vyksta per potvynį. Veikėjai yra paaugliai, kurie, kaip teigė rašytoja, yra labai žmogiški, artimi mums.

          Baigiantis susitikimui rašytoja atsakė į mūsų klausimus, palinkėjo drąsiai siekti savo svajonių bei ieškoti ypatingos savo knygos, kurią perskaitę prisimintume visą gyvenimą.

Milana Bulkšaitė,

7b klasės mokinė, ,,Jaunųjų žurnalistų“ būrelio narė

Skip to content