• 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.
Metraštis
2020 Projektas ,,Weather. Oras“

2020 Projektas ,,Weather. Oras“

          Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 7b klasės 16 mokinių, padedami anglų kalbos mokytojos Ingos Klinauskienės ir fizikos mokytojos Aurelijos Kiršinienės, įgyvendino projektą ,,Weather. Oras“. Jo  metu mokiniai ugdė ne tik komunikavimo anglų kalba, bet ir gamtamokslinę bei informacinių technologijų kompetencijas.

          Projekto metu 7b klasės mokiniai anglų kalbos pamokoje, nagrinėdami temą ,,Weather“, plėtė žodyną šia tematika, vėliau jie iš anglų į lietuvių kalbą vertė gamtamokslinių bandymų, susijusių su orais, instrukcijas ir naudodamiesi namuose turimomis priemonėmis juos atliko. Mokiniai pabandė butelyje išsukti vandens sūkurį, stiklainyje sukurti rūką, išgauti vaivorykštę, imituoti lietų, naudodami skutimosi putas ir dažus, pagaminti sniego, išsiaiškino, kaip formuojasi audra. Kiti mokiniai konstravo įvairius matavimo prietaisus: vėjarodį, termometrą, kritulių lygio matuoklį.  Visą procesą mokiniai filmavo ir, sumontavę trumpą video siužetą, pristatė savo klasės draugams.

            Mokiniams šis projektas suteikė daug smagių akimirkų. Jie teigė, kad buvo labai linksma namuose atlikti bandymus, juos filmuoti, džiaugėsi savo sumontuotais video siužetais.

 

Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos

                                                anglų kalbos mokytoja Inga Klinauskienė, fizikos mokytoja Aurelija Kiršinienė

Skip to content