• anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.
Sporto naujienos
KREPŠINIO VARŽYBOS „MUSTANGO KALĖDOS-2017“

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje įvyko tradicinės krepšinio  1×1 varžybos,  kurias organizavo Kuršėnų  mokinių sporto klubas „Mustangas“. Varžybose dalyvavo visi norintys  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos  moksleiviai. 5-6 klasių grupėje atkakliausia kova dėl nugalėtojų vardo vyko tarp trijų sportininkų – Oresto Kiūpelio, Kristupo Gedvilo ir Pauliaus Spulgino. Nugalėtoju tapo Paulius, antras liko Kristupas, trečias – Orestas. 7-10 klasių grupėje  nugalėjo Deividas Kazlauskis,  įveikęs visus varžovus. Antrąją vietą užėmė Simonas Lauermann, trečiąją – Nojus Mickevičius. Merginų grupės nugalėtojos – Aistė Spulginaitė, Eglė Ambrožaitė ir Domantė Dapšaitė. Visi dalyviai apdovanoti Kuršėnų mokinių sporto klubo „Mustangas“ atminimo statulėlėmis, medaliais. Varžybų rėmėja – internetinė parduotuvė www.diplomai24.lt.