Warning: Undefined array key "font-awesome" in /home/naaslt/domains/anglickiopm.lt/public_html/wp-content/plugins/best-editor/includes/BestEditor/class-best-editor.php on line 199
  • 8-41-581636
  • anglickio.pm@gmail.com
  • Kapų g. 9, LT-81154, KURŠĖNAI ŠIAULIŲ R.

KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS BERNIUKŲ STALO TENISO KOMANDA IŠKOVOJO ČEMPIONĖS VARDĄ ŠIAULIŲ RAJONO BUM STALO TENISO VARŽYBOSE

Sausio 25 d. Kuršėnų Sporto mokyklos sporto salėje, mūsų mokyklos stalo teniso komanda, puikiai kovojo Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybose. Pogrupyje buvo nugalėtos Bubių, Naisių, Pavenčių ir Ginkūnų mokyklų stalo teniso komandos. Finale mūsiškiai parodė tvirtą charakterį ir atkakliose kovose įveikė Šakynos, Gruzdžių ir L. Ivinskio stalo tenisininkus. Iškovoję 7 pergales mūsų mokyklos stalo tenisininkai užėmė I vietą ir atstovaus Šiaulių rajoną Respublikinėse zoninėse stalo teniso varžybose. Mokyklos garbę gynė: Arnas Žilevičius, Deividas Saveikis ir Lukas Neimantas. Komandą treniruoja D.Leškauskas.